درباره ما

شرکت صنایع سنگستان محلات (مجتمع معادن و فرآوری آذرنوش) با مساحت 125000 متر مربع در سال 1373 به عنوان یکی از شناخته­ شده ترین و مدرن ترین شرکت ­های فرآوری سنگ در ایران و خاورمیانه آغاز به کار نمود. این شرکت با ربع قرن فعالیت و تجربه در صنعت سنگ کشور، توانایی تولید انواع تراورتن، مرمریت، مرمر و کریستال ایرانی با کیفیت عالی را با استفاده از ماشین ­آلات بروز ایتالیایی (برتون، بارزانتی پرومتک، پلیگرینی و…) دارد.
بهره برداری از 3 خط فرآوری سریع و 7 اره، به سنگستان توانایی تولید انبوه را می ­­دهد. دستگاه شیپ میل به ما این امکان را داده تا بتوانیم سنگ را به هر شکل حجمی که شما دوست داشته باشید فرآوری کنیم.

سنگستان با استفاده از دستگاه تزریق کوپ که از مدرن­ترین تکنولوژی­ های روز دنیاست، اپوکسی را در عمق لایه­ های غیرموازی تزریق می ­نماید تا سنگ استحکام لازم را قبل از برش بدست آورد. این شرکت سالانه 1500000 متر مربع سنگ با کیفیت عالی مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می­ کند. مرمریت سیاه دره آذرنوش (کربنی/ پلنگی/ سیلور)، کنگلومرا (قرمز/ صورتی/ لیمویی)، تراورتن دره بخاری (در طرح­ های مختلف)، مرمریت جاسب، مرمریت مشکی ماکو و مرمر شانق سنگ­ های انحصاری ما هستند. دره بخاری، یک تراورتن خاص به خاطر طرح ­ها و موج های منحصر به فردش، از جمله محصولات اصلی ماست.

ما به شما انتخاب بهتر، امنیت، کیفیت، خدمات بی ­حد و حصر به مشتری، مهارت، درستی، وقت­ شناسی و اعتماد را ارائه می­ کنیم. ما مفتخریم که سنگ­ های معادن خودمان را استخراج و فرآوری می­ کنیم، در سنگستان شما می­ توانید گستره ­ی عظیمی از رنگ ­ها، بافت­ ها، موج ­های بی­ شمار، طرح ­های رنگین و سایه­ ها را ببینید. هدف ما چیزی فراتر از انتظار مشتری است و آن فرآوری ممتاز است، ما به تمامی سازندگان، پیمانکاران، عمده فروشان و صادرکنندگان سنگ برای آغاز همکاری خوش آمد می­ گوییم.